KONST / Litografier / Offsetlito 13658745
nr 1365 8745
BECK & JUNG
, Sverige
Offsetlito, BECK & JUNG, Sverige. "Theta 38-45". Signerad, numrerad 145/250, daterad 1987. Motivet: 14x25 ca
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:30:06
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr